Zaregistrovat se | » Přihlásit

Historie

CERTIFIKÁTY

Certifikáty a oprávnění k nahlédnutí - AMINEX
Průmyslová revoluce ve 20.století a s ní ruku v ruce jdoucí zhoršující se životní prostředí, předznamenalo nástup civilizačních chorob a lidstvo přivedlo do situace, že dříve přirozené schopnosti lidského organismu k samoregeneraci a k samouzdravení začali ochabovat. Náš imunitní systém je bombardován nepřátelskými škodlivinami. Na náš denní boj s volnými radikály vyplýtváme téměř všechen svůj obranný potenciál, takže když se dostaví nenadálý nápor v podobě chřipkového či jiného onemocnění, náš organismus může být paralyzován. Nezbývá nám než využít prevenci, jako strategii, jak svá těla na tento boj systematicky připravovat.

K prevenci je přístupů mnoho. Můžeme např. odjet do prostředí relativně nezasaženého důsledky překotné industrializace, a tam prostě žít a konsumovat nekontaminovanou potravu. To by byl stav sice ideální, ale tyto možnosti má bohužel málokdo. Většina z nás se musí nacházet v místech, která jsou nezbytně nutná pro naše existenční zajištění a logicky i znečištěná civilizací. Nezbývá nám tedy nic jiného, než systematicky vyhledávat alternativní cesty, jak náš organismus připravovat na boj nejdůležitější - boj s nemocemi !

Známý český farmaceut Dr. Rakús začal jako první již koncem třicátých let a pak především ve čtyřicátých letech 20. století razit koncepci, že organismu imuregen musíme na jeho problémy a neduhy odpovědět přirozeným způsobem, a ten nám poskytují pouze výtažky rostlinných a živočišných tkání, nikoli tedy uměle vytvořené chemické sloučeniny. Když z nich správně zvolenou technologií získáme nejúčinnější látky - aminokyseliny, peptidy, oligopeptidy, nukleotidy a vhodné organické soli - pak můžeme náš boj dlouhodobě vyhrávat. Tyto nezbytné stavební prvky mají jednu důležitou výhodu. Při vhodně zvolené technologii jsou zcela netoxické, nenávykové a nedeponují se v organismu a hlavně účinně podporují imunitní systém.

Po smrti Dr.Rakúse tuto štafetu u nás převzal MUDr. Bedřich Doležel, který sen Dr. Rakúse, poskytovat nejpřirozenější pomoc organismu, za pomoci VŠCHT Praha a Jednoty Hronov zrealizoval. Jednota s.d. Hronov začala ve vysoce specializovaném provozu vyrábět tkáňový přípravek pod pracovním názvem JUVENIL a pod obchodním názvem IMUREGEN právě na bázi esenciálních aminokyselin, peptidů, oligopeptidů, organických solí, vitamínů, minerálů a nukleotidů jenž v přirozených vazbách zvyšují energetický potenciál lidských buněk a dokáží dovést imunitní systém člověka k harmonizaci a tím maximalizovat obranyschopnost organismu.

V roce 1998 odkoupila výrobní provoz a ochranná práva společnost UNIREGEN s.r.o., která pokračuje ve stopách neustálého rozvoje, výzkumu a zdokonalování tohoto jedinečného preparátu.Napište nám

2019 AKTUÁLNĚ


vlajka

2019 AKTUÁLNEvlajka DE

2019 AKTUELL


vlajka ua

2019 в даний час

Nákupní košík